Berbatov: Nyní nadešel můj čas

Dimitar Berbatov přiznal, že jeho přestup do Manchesteru United by mohl být poslední větší přestup v jeho fotbalové kariéře.

 

Bulharský reprezentační útočník přestoupil z Tottenhamu do Manchesteru United v poslední možný den za částku 30,75 miliónů liber. V novém působišti hráč podepsal smlouvu na čtyři roky a věří, že na Old Trafford může naplnit svůj potenciál.

 

"V mém životě jsem čelil řadě očekáváním a tlakům, takže se tohoto nebojím. To je důvod, proč jsem tady. Nejdůležitější je to, abych si to tady užíval a pomohl vyhrát týmů více trofejí a poděkovat fanouškům. Pokud to udělám a ukážu to, co jsem dělal v Tottenhamu, nemyslím si, že by zde byl nějaký problém. Doufám, že ty nejlepší fotbalové léta mám ještě před sebou. Je mi 27 let a nyní přichází můj čas. Toto je pravděpodobně můj poslední krok v kariéře a v největším klubu na světě. Věřím, že se zde mohu zlepšit takovým způsobem, kterým jsem vždy chtěl. To je ta nejdůležitější věc", řekla nová posila Manchesteru United Dimitar Berbatov pro MUTV.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.