Manchester UTD představil novou sadu dresů

Manchester United odhalil třetí sadu dresů, která je inspirována úspěchem klubu z roku 1968, kdy se Manchester stal prvním anglickým týmem, kterému se povedlo vyhrát Evropský pohár.

 

Firma Nike vytvořila k příležitostí 40. výročí od tohoto úspěchu novou sadu dresů, které budou připomínat vítězství Manchesteru United nad Benficou Lisabon 4:1. Nové dresy jsou modré a je zde plno detailů, které připomínají úspěch z roku 1968. Kolem znaku Manchesteru na nášivka se slovy: "29. května 1968" a "40. výročí". Manchester United v této sezóně bude nastupovat v těchto dresech v Lize Mistrů v zápasech na hřištích soupeře.

 

"Mám rád tradiční dresy. Měli bychom nosit dresy, které ukazují historii klubu, a tyto dresy ji určitě ukazují. Když budete mít tento dres, vzpomenete si na tu noc a tým, zvláště, když je datum napsané kolem znaku. Fanouškům se to bude určitě líbit", řekl Gary Neville.

 

"Když se podíváte na ten dres, ihned se vám vybaví skvělý tým z roku 1968 s hráči jako byli George Best či Bobby Charlton. Evropský pohár vyhráli v modrých dresech, takže doufáme, že se nám to taky s těmito dresy povede. Je to velká část historie klubu", řekl Rio Ferdinand.

 

"Je to pěkný dres. Byl navržen k 40. výročí od vítězství v Evropském poháru, takže je skvělé mít takový dres, který připomíná tehdejší tým. Když přijdete do klubu jako jsou United, historie klubu je něco důležitého pro nové hráče, aby tomu porozuměli. Není typické hrát v modré, ale je to součást historie klubu a to je myslím důležité", řekl Wayne Rooney.

 

"Nové dresy jsou nádherné. Líbí se mi ale všechny sady dresů – ale domácí sada dresů je moje nejoblíbenější, protože jsme v ní vyhráli Premier League i Ligu Mistrů, takže nám přinášejí štěstí. Ale je skvělé obléknout si tento dres a vzpomenout si na skvělý tým", řekl Cristiano Ronaldo.

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.