Juande Ramos: Prodejte Berbatova

Manažer Tottenhamu Juande Ramos vyzval vedení londýnského klubu, aby prodalo Dimitara Berbatova do Manchesteru United.

 

Bulharský reprezentační útočník nebyl vůbec nominován k sobotnímu ligovému utkání Tottenhamu proti Sunderlandu (1:2) poté, co španělský manažer Spurs Juande Ramos rozhodl o tom, že Berbatov není zcela plně soustředěný na hru a myslí na odchod. Za toto dostal bývalý hráč Leverkusenu také pokutu ve výši jednoho týdenního platu.

 

Přestupové okno se zavírá přesně za týden a Juande Ramos chce, aby se celá sága ohledně 27letého útočníka vyřešila co nejdříve, protože pokud by hráč odešel, chtěl by za něj Ramos sehnat ještě narychlo náhradu. V poslední době se hovoří o Huntelaarovi z Ajaxu Amsterdam.

 

Ramos měl včera pohovor s Berbatovem ohledně celé situace a kormidelník Spurs došel k závěru, že nemá cenu Berbatova v týmu držet a bude lepší jej prodat. Na Old Trafford je už údajně pro hráče připravena smlouva na čtyři roky s týdenním platem 90,000 liber. Přestupová částka by se měla pohybovat okolo 25 miliónů liber.

 

"Potřebujeme, aby se celá věc vyřešila před koncem přestupového termínu. Pokud Berbatov odejde, potřebujeme nějaký čas, aby jsme získali za něj náhradu. Chceme získat co nejlepšího útočníka, který bude k dispozici. To je poprvé, co řeším takový problém jako trenér. Samozřejmě, co se děje, má dopad na náš tým a naše výsledky. Proti Sunderlandu jsme mohli hrát pouze s jedním útočníkem a neměli jsme za něj na lavičce žádnou náhradu", řekl manažer Tottenhamu Juande Ramos.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.