Rychlejší návrat Ronalda?

Cristiano Ronaldo se může do hry vrátit o něco dříve, alespoň to tedy tvrdí Sir Alex Ferguson. Záložník Manchesteru United prochází rehabilitací po operaci kotníku, kterou podstoupil v červenci.

 

Přestávka Ronalda měla trvat 3 měsíce a Ferguson si myslel, že Cristiana využije až na začátku října. V tuto chvíli Cristiano již lehce trénuje a hodně se mluví o tom, že by se mohl vrátit již na konci září.

 

Manažer United přiznal v rozhovoru pro Sky Sports News, že Ronaldo zrychlil tréningový program, který pro něj připravili lékaři United.

 

" Dělá větší pokroky, než jsme čekali. Opravdu si vede skvěle. Zatím lehce vyklusává, takže to není nic velkého." dodal Fergie.

 

I přesto, že Ronaldova rehabilitace probíhá skvěle, tak Fergie nechce uspěchat Ronaldův návrat, aby se opět nezranil." Když hráč nehraje delší dobu, tak nemůžu jeho návrat uspěchat. Raději počkám o dva týdny déle, než bych zbytečně riskoval zranění. Nebudeme na něj příliš tlačit, protože pokuď vše půjde podle plánu, tak to dopadne dobře." přiznal Fergie.

 

" První jsme si mysleli, že dostane měsíc na rehabilitaci a trochu posilování. Je těžké pro mladé hráče taková dlouhá absence, ale Cristiano dělá velké kroky k tomu, aby se brzy vrátil." řekl spokojeně Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.