Hargreaves se chce vrátit do reprezentace

Owen Hargreaves se nevzdává naděje, že bude nominován ke kvalifikačním utkání o MS 2010, ale přiznává, že nejprve se chce vrátit do sestavy Manchesteru United.

 

Defenzivní záložník zmeškal první ligové utkání proti Newcastlu minulý týden, jelikož se zotavuje ze zranění kolene. Hargreaves už ale možná nastoupí v zítřejším utkání proti Portsmouthu, ale více nadějnější vypadá jeho start ve středečním zápase UEFA Super Cupu proti Zenitu Petrohrad.

 

Pokud by se anglický hráč dostal do sestavy United, mohl by pomýšlet také na návrat do reprezentačního týmu. Anglii příští měsíc čekají dva zápasy v kvalifikaci na MS 2010 proti Andoře a Chorvatsku. Owen ale zmeškal celou předsezónní přípravu a ví, že nyní bude muset zapracovat hlavně v týmu Sira Alexe Fergusona.

 

"Možná budu fit pro Anglii, ale nejprve na řadu musí přijít Manchester United. Nyní každý den tvrdě trénuji a pracuji na sobě. Je možné, že nastoupím v Monacu, ale uvidíme. Samozřejmě se snažím být lepší. Každý den dělám více a více. Snad budu zpátky do týdne či dvou a pak už snad budu fit až do konce sezóny. V minulé sezóně jsem byl ke konci už fit. Před Manchesterem United i Anglií je velká sezóna a já chci být fit", řekl Hargreaves.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.