Fergiemu nevadí, že Silvestre odešel do Arsenalu

Sir Alex Ferguson snižuje význam odchodu Mikaela Silvestreho do Arsenalu.

 

Francouzský obránce se stal prvním hráčem Manchesteru United za posledních 34 let, který přestoupil k rivalovi do Arsenalu. Silvestreho sledovala řada jiných klubů, ale Ferguson trvá na tom, že neměl žádný problém nechat hráče odejít do Arsenalu. Silvestre přišel na Old Trafford v roce 1999 z Interu Milán a Ferguson mu vzdal hold za to, že bych dlouholetým hráčem United.

 

"Mikael ke mně na konci minulé sezóny přišel a řekl mi, že by chtěl hrát více zápasů. Souhlasil jsem s ním. Byl mi devět let dobrou službou, takže jsem neviděl důvod, proč bych hráče měl držet poté, co ztratil po příchodu Patrice Evry místo v sestavě. Je to opravdu dobrý kluk a skvělý profesionál", řekl skotský manažer.

 

Už to ale vypadalo, že hráč přestoupí do Manchesteru City, kde už byl dokonce na lékařských testech, ale pak se ozval s nabídkou Arsenal a 31letý obránce nakonec skončil v Arsenalu.

 

"Nestěžujeme si na to. Dostali jsme cenu, kterou jsme požadovali, a přejeme mu v novém působišti hodně štěstí", dodal Fergie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.