Jak se vedlo hráčům United v reprezentacích?

Řada hráčů Manchester United včera nastoupila k mezistátním přátelským utkáním. Jak se jim vedlo?

Anglie – Česká republika 2:2
V základní sestavě domácích nastoupili hned tři hráči Manchesteru United – Wes Brown, Rio Ferdinand a Wayne Rooney. Wes Brown odehrál celý zápas a ke konci prvního poločasu se mu i podařilo vstřelit hlavičkou vyrovnávající branku. Ferdinand odehrál 57. minut, pak jej nahradil Woodgate. Wayne Rooney neskóroval a na hřišti vydržel až do 69. minuty než jej nahradil Downing. Zápas nakonec skončil remízou 2:2, když v nastaveném čase vyrovnal střídající Joe Cole.

Skotsko – Severní Irsko 0:0
Za domácí nastoupil v základní sestavě Darren Fletcher a odehrál 69. minut, pak jej vystřídal Michael Stewart. Na druhé straně odehrál celé utkání Jonny Evans.

Norsko – Irsko 1:1
Za Irsko odehrál v obraně celé utkání John O’Shea a ve 44. minutě mohl sledovat, jak jeho spoluhráč Robbie Keane střílí úvodní gól utkání. Zápas nakonec skončil remízou, když se podařilo vyrovnat Reginiussenovy.

Švédsko – Francie 2:3
Patrice Evra odehrál na levém kraji obrany celý zápas a pomohl svému týmu k vítězství 3:2, které zařídili Sidney Govou (2) a Karim Benzema.

Portugalsko – Faerské ostrovy 5:0
Premiéra Carlose Quieroze na lavičce portugalské reprezentace vyšla na jedničku. Hráč Manchesteru United Luis Nani odehrál celý zápas a v závěru zápasu se mu podařilo vstřelit branku a upravil skóre na konečných 5:0.

Bělorusko – Argentina 0:0
Carlos Tevez odehrál na hrotu argentinské reprezentace 81. minut, ale skórovat se mu nepodařilo.