Hargreaves: V této sezóně uvidíte mé kvality

Záložník Manchesteru United Owen Hargreaves fanouškům slibuje, že v této sezóně uvidí jeho opravdové kvality.

 

Anglický reprezentant trvá na tom, že v minulé sezóně nebyl nikdy fit na 100% a vždy hrál pouze tak na 60%. Hargreaves měl totiž celou sezónu zdravotní problémy s kolenem. Toto zranění se znovu objevilo tento měsíc a Owen tak zmeškal celou předsezónní přípravu i úvodní utkání nové sezóny proti Newcastlu.

 

Lékařský tým Manchesteru United ale věří, že hráč by měl být v této sezóně na tom po zdravotní stránce mnohem lépe. United hrají příští zápas v pondělí proti Portsmouthu, ale toto utkání pravděpodobně ještě defezivní záložník nestihne, ale poté by se už rád vrátil do sestavy Red Devils.

 

"Uvidíte ze mě mnohem více. Nemyslím si, že jsem hrál v minulé sezóně zcela zdráv. Hrál jsem tak na 50 nebo 60%. Když jsem šel v létě na vyšetření, ukázalo, že se to nezlepšilo, takže jsem se o to musel postarat na začátku předsezónní přípravy. Snad už budu brzo fit. Vím, že se kolem tohoto skvělého týmu a personálu mohu zlepšit. Ještě jsem zcela neukázal svůj pravý potenciál. Pokud budu zdravý, bude to pro me velká sezóna", řekl Owen Hargreaves.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.