Fraizer Campbell chce dostat další šance

Poté, co Fraizer Campbell poprvé nastoupil v základní sestavě Manchesteru United v utkání Premier league proti Newcastle, doufá, že dostane i další herní příležitosti.

 

Mladý útočník Fraizer Campbell včera nastoupil v základní sestavě Manchesteru United v zápase proti Newcastelu v útoku vedle Wayne Rooneyho, navíc před vyprodaným Old Trafford, a jak sám uvádí, přesně o to vždy ve své fotbalové kariéře usiloval. Hráče chce získat řada klubů včetně Hull City, ale Campbell chce zůstat na Old Trafford.

 

"Je těžké popsat slovy, jak jsem se cítil. Je to skvělé. Na tomto jsem pracoval celou dobu, kdy jsem do United přišel, takže bylo skvělé nastoupit. Doufám, že dostanu v týmu více šancí. Samozřejmě ve svém debutu chcete, aby všechno vyšlo, ale opravdu jsem si to užíval a myslím si, že nám chybělo trochu štěstí, aby jsme uhráli výsledek, který jsme si zasloužili", řekl Campbell.

 

Fraizer Campbell mohl otevřít skóre utkání, ale jeho hlavičku brankář Shay Given vyrazil hlavou.

 

"Stalo se to tak rychle. Neviděl jsem, jak to chytil, ale později mi několik lidí říkalo, že jsem ho trefil do hlavy. Občas se to stane. Na jejich branku jsme skvěle odpověděli, když jsme sami skórovali. Převzali jsme pak taktovku hry a měli jsme získat tři body. Remíza ale není konec světa. Důležité je neprohrát v prvním utkání. Snad se nám podaří zopakovat úspěch z minulé sezóny", dodal mladý útočník pro MUTV.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.