Gary Neville dostane nový kontrakt

Sir Alex Ferguson uvedl, že Gary Neville dostane nový kontrakt.

 

Gary Neville má na Old Trafford platnou smlouvu ještě na jeden rok a v současné sezóně bude bojovat o to, aby se po dlouhém zranění vrátil do základní sestavy Red Devils. V minulé sezóně nastoupil kapitán týmu pouze k jednomu utkání a to ještě jako střídající hráč v utkání Ligy Mistrů proti AS Řím, ale minulý týden nastoupil v základní sestavě zápase Community Shield proti Portsmouthu.

 

Sir Alex Ferguson ale přiznává, že zkušený obránce bude muset o post pravého obránce bojovat s Wesem Brownem, který zde nastupoval celou minulou sezónu, a také s nadějným Rafaelem da Silvou. Ale i tak je Ferguson přesvědčen o tom, že 33letý obránce dostane nový kontrakt.

 

"Ohledně nové smlouvy pro Gary Neville nebude žádný problém. Vybojuje si nový kontrakt, tím si můžete být jistí, protože on je pozoruhodná osoba. Způsob, jakým se vrátil po 18 měsících ze zranění, je obdivuhodný a výkon, který předvedl minulou neděli proti Portsmouthu, byl skvělý. Ale bude to těžké pro Garyho vrátit se do základní sestavy poté, co Wes Brown měl skvělou minulou sezónu. Nesmíme zapomenout ani na mladého Rafaela da Silvu", řekl Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.