Fabio a Rafael jsou před sezónou v United v klidu

Brazilská dvojčata Rafael a Fabio da Silva předvedli v předsezónní přípravě velmi překvapující výkony, ale před svojí první sezónou na Old Trafford zůstávají skromní.

 

Rafael zazářil v přípravném utkání proti Peterborough United a Juventusu Turín a vysloužil si i chválu od manažera Sira Alexe Fergusona, zatímco Fabio odehrál 45 minut na London Road a v rezervním týmu United proti Northwich Victoria vstřelil nádherný gól. Nikdo z dvojčat neodehrál tento rok celý zápas, ale před začátkem své kariéry na Old Trafford zůstavají v klidu.

 

"Nečekal jsem, že hned ve svém prvním zápase odehraji celých 90 minut, takže to byla skvělá zkušenost. Byl jsem spokojen se svými výkony, protože poslední zápas jsem hrál před rokem. Druhý zápas proti Juventusu byl taky dobrý, ale chci ukázat, že umím víc", řekl Rafael pro manutd.com.

 

Fabio sledoval Rafaelův výkon v utkání proti Peterborough United a když se pak v druhém poločase dostal na hřiště i Fabio, necítil na sobě žádný tlak.

 

"Byl jsem spokojen s výkonem Rafaela a jsem na něho hrdý, jak hrál, ale když jsem šel na hřiště já, myslel jsem pouze na to, abych předvedl co nejlepší výkon a pomhol týmu. Je velmi těžké dostat se do stejného tempa, když jste rok nehráli. Myslím si ale, že jsme to zvládli, ale je v nás mnohem více. Chceme tvrdě pracovat a podávat dobré výkony", řekl Fabio.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.