Hargreaves: Musíme hrát ještě lépe než loni

Owen Hargreaves varuje své spoluhráče z Manchesteru United, že pokud chtějí v této sezóně obhájit titul v lize i v Lize Mistrů, budou se muset zlepšit.

 

Manchester United vstoupí do nového ročníku Premier League zítřejším zápasem proti Newcastelu, ale Owen Hargreaves toto utkání kvůli zranění zmešká. Anglický reprezentační záložník si je vědom toho, že Chelsea, Liverpool i Arsenal budou v této sezóně chtít Manchester United sesadit z trůnu a tak bude muset klub z Old Trafford více zabrat, aby titul obhájil.

 

27letý hráč si je vědom také toho, že evropské týmy jako Barcelona, Real Madrid a Inter Milán zase budou chtít United sesadit z trůnu evropského šampióna.

 

"Pokud chceme zopakovat úspěch z minulé sezóny, musíme se zlepšit. Čím více budeme vyhrávat, tím více nás budou chtít soupěři porazit. Vyhrát znovu Ligu Mistrů by bylo báječné. Ale když se podíváte na Barcelonu, získala řadu skvělůých hráčů. Real Madrid vypadá dobře a Inter Milán pod Jose Mourinhem bude také silný. V Premier League bude Chelsea hladová po úspěchu. Mají dobré zkušené hráče, kteří nejsou spokojeni s tím, že už dva roky nevyhráli titul. Také získali nové hráče a mají nového manažera, takže pro nás budou určitě velmi silným soupeřem. Liverpool zase bude chtít určitě zlepšit mezeru z poslední sezóny", řekl bývalý hráč Bayernu Mnichov.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.