Valencie odmítla nabídku Manchesteru za Silvu

Agent fotbalisty Davida Silvy pro Sky Sports News prozradil, že Valencie odmítla nabídku Manchesteru United za španělského reprezentanta.

 

Sir Alex Ferguson má o ofenzivního hráče velký zájem a podle údajných zpráv měl Valencii nabídnout částku okolo 20 miliónů liber. Okolo hráče krouží také další anglický klub FC Liverpool, který by rád španělského reprezentanta získal do svého kádru. Podle údajných zpráv by mohl být Silva prodán, jelikož Valencie není v dobré finanční situaci.

 

David Silva ale uvedl, že nemá zájem odejít do Anglie a pokud by z Valencie odešel, tak jedině do Barcelony, která má 22letého hráče také v hledáčku. Hráčův agent Julio Llorente potvrdil, že Valencie odmítla nabídku Manchesteru United, jelikož Silva chce zůstat ve Španělsku.

 

"Manchester United učinil za Davida Silvu nabídku, kterou ale Valencie odmítla. Silva nechce hrát v Anglii, protože je šťastný ve Valencii. Jeho rodina se tady usadila a pokud by chtěl odejít, tak by odešel do jiného španělského klubu jako je Real Madrid či Barcelona. David Silva začne novou sezónu ve Valencii", řekl Julio Llorente.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.