Manchester United – Juventus Turín 0:0

Přinášíme dodatečný report z přípravného utkání mezi Manchesterem United a Juventusem Turín, které skončilo bezbrankovou remízou.

Jako první se dostal do šance v 7. minutě utkání italský záložník Mauro Camoranesi, ale hodně přestřelil. O chvíli později spálil velkou šanci Darren Fletcher, který dostal skvělou přihrávku za obranu hostů, ale přehodit brankáře Buffona se mu nepodařilo. V 20. minutě na poslední chvíli zblokoval nebezpečnou střelu Del Piera obránce Patrice Evra. V 33. minutě si Gigi Buffon bez větších problémů poradil s hlavičkou Fletchera po centru Wese Browna.

V úvodu druhého poločasu dobře nacentroval střídající Rafael Da Silva, ale Paul Scholes hlavičkou mířil vedle. O pár minut později, konkrétně v 66. minutě, si Van der Sar poradil se střelou Sissoka, která mířila k levé tyči. V závěru utkání mohl rozhodnout Darron Gibson, jehož střela skončila pouze v náruči brankáře Buffona. Manchester United tak v posledním přípravném utkání remizoval s Juventusem Turín 0:0.

Van der Sar, Evra, Ferdinand, Vidic (Evans 78), Brown (Rafael DaSilva 45), Giggs, Scholes, O’Shea (Possebon 69), Fletcher (Gibson 45), Martin (Silvestre 65), Tevez (Campbell 69)