Peterborough United – Manchester United 0:2

Přinášíme dodatečný report z přípravného utkání mezi Peterborough United a Manchesterem United, který Red Devils vyhráli 2:0.

Manchester United nastoupil do utkání s několika mladíky v sestavě v čele s Rafaelem Da Silvou, brazilským obráncem, který na Old Trafford přišel v létě se svým dvojčetem z brazilského Fluminense. Manchester byl hned od začátku lepším týmem a do vedení jej mohl dostat Carlos Tevez, který ale po přihrávce Fraizera Campbella netrefil branku. Manchester poslal do vedení až v 39. minutě utkání obránce Martin, který si po centru Graye vstřelil vlastní gól.

Do druhého poločasu nastoupil také Fabio Da Silva. Jako první se v druhém poločase dostal do šance střídající Tom Cleverley, jehož střelu zlikvidoval střídající brankář Mark Tyler. V 67. minutě se dostal na hřiště také Darron Gibson, který o minutu později skóroval, když se prosadil krásnou střelou z dálky. Manchester United tak nakonec porazil Peterborough United 2:0.