Poznáte Rafaela a Fabia?

Docela nečekaný zápas s Petersborough znamenal, že svou šanci dostali Fabio a Rafael. Oficiální stránky manutd.com vám tyto bratry představí.

 

Kolik mají let?

Bratři měli v posledním měsíci 18. narozeniny, což znamená, že mohli být nominováni na zápas. Oba přišli na svět 9. července 1990 v Petropolis v Rio de Janeiru.

 

Na jaké pozici hrají?

Oba jsou obránci. Fabio hraje na levém beku a druhý na pravém. Svým stylem hry připomínají Patrice Evru, který také velmi útočí. Oba mohou nastoupit také na křídle v záloze.

 

Kde hráli před příchodem do United?

Fabio i Rafael přišli z Fluminense, což je jeden ze čtyř největších klubů v Rio de Janeiru. Dalšímy jsou Flamengo, Vasco da Gama a Botafago.

 

Jak je skauti United našli?

Tito bratři zaujali Lesa Kershawa, který v roce 2005 sledoval zápas juniorů Fluminense v Hong Kongu.

 

Hráli již v reprezentaci?

Fabio byl kapitánem a nejlepším střecem posledního mistrovství světa U-17 v Korei. Rafael ve stejné kategorii také hrál, ovšem Brazílie skončila v prvním pohárovém kole.

 

Jak si je cení Sir Alex?

"Myslím, že oba jsou velice talentovaní. Opravdu si to myslím. Mají obrovskou chuť do hry a je vnich entuziasmus. To je typické pro Brazilce. Jsou rychlí a zdeterminovaní. Víme, že se těší na každou minutu na hřišti. Ve Fluminense nehráli a u nás po lednovém příchodu čekali na povolení. Jsem z nich nadšeni, protože tvrdě pracují na tréningu. Niky nic nevypustí. Mám naděje, že budou skvělí."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.