Manchester United- Espanyol 1:0

Rudí ďáblové vyhráli 1:0 nad RCD Espanyol po brance Fraizera Campbella. Se svou aktivní kariérou se rovněž rozloučil Ole Gunnar Solskjaer.

Zápas byl velmi vyrovnaný. Oba týmy se prezentovaly skvěle v defenzívě i ofenzívě.

Před začátkem zápasu obdržel Ole Gunnar Solskjaer památní trofej. Ole neskyrýval dojetí. Norský útočník začal zápas na lavičce.

Ve 20. minutě zápasu měl velkou šanci Manchester United. Hezkou střelu vyslal do tyče Paul Scholes.

Pár minut poté Darren Fletcher vytvořil další gólovou šanci, ale zakončil vysoko nad. Carlos Tevez o chvíli později vystřelil již lépe, než Fletcher, ale ani jeho střela neskončila gólem.

Do druhého poločasu nastoupil za Van der Sara Tomasz Kuszczak.

Během dvaceti minut druhého poločasu byl míč většinou uprostřed hřiště. V 68. minutě zápasu přišel na hřiště Ole Gunnar Solskjaer, který hned ze začátku ukázal, čím se chlubil během své bohaté kariéry.

Když norský útočník získal míč, tak se na hřišti začaly dít velmi zajímavé věci. V 76. minutě byl faulovaný Fraizer Campbell. Přímý volný kop kopal Solskjaer, který ovšem trefil zeď.

V 81. minutě se Manchester United dostal do vedení. Krásnou přihrávkou našel Ryan Giggs Fraizera Campbella, který se nemýlil a překonal brankáře Espanyolu.

Gratulujeme ďáblům k dalšímu vítězství.

Manchester United: Van der Sar (45′ Kuszczak) – Evra (46′ Silvestre), Vidic (62′ Evans), Simpson, Ferdinand (46′ Brown) – Nani (46′ Campbell), Scholes, Gibson (62′ O’Shea), Fletcher – Giggs, Tevez (68′ Solskjaer).

RCD Espanyol: Aivarez – Chica (46′ Callejón), Jarque, Torrejon, Beranger – Angel (70′ Julián), Moises (53′ Sielva), De La Pena (46′ Luis García), Rufete (46′ Valdo) – Riera (46′ Román), Jonathan (46′ Lacruz).