Ole: Díky

Po posledním hvzidu ve včerejším zápase Manchesteru United s Espanyolem, hvězda večeru, Ole Gunna Solskjaer, řekla pár slov do mikrofonu fanouškům United.

 

" Děkuji vám. Děkuji. Měl jsem rok na to, abych přemýšlel, co mám říct, ale nebylo to lehké." řekl.

 

" Věděl jsem, že naposledy nastoupím za Manchester United. Vy jste byli fantastičtí. Jste nejlepšími fanoušky na světě." řekl Ole.

 

" Děkuji také Espanyolu za to, že přijeli a odehráli dobrý zápas. Byl to dobrý test pro náš tým. Bude to pro nás těžká sezóna. Chtěl bych poděkovat manažerovi. Byl pro mne absolutně fantastický." dodal.

 

" Pomáhal mi během celé kariéry. Byl pro mne oporou, protože mi pomáhal v těžkých chvílích, motivoval mne, abych se nevzdával." přiznal.

 

"Nevím, jak mu mám poděkovat. Teď budu trénovat mladé hráče. Kdyby mě to nenaučil, tak bych to nedělal. Takže děkuji, trenére." řekl Solskjaer.

 

" Hráči… Hrál jsme s nejlepšími hráči na světě. Je lehčí hrát s takovými hráči. Oni si pomáhají a tvoří si nebezpečné šance. Neproměníš jednu, ale víš, že přijde druhá." dodal.

 

" Jim také nestačí pouze poděkovat. Každá minuta díky nim byla pro mne krásnou. Posledních 25 minut si zapamatuji do konce života." řekl Gunnar.

 

" Je to něco, co si zapamatuji já, má rodina, mí přátelé. Je to velký den." řekl Ole.

 

" Děkuji celému štábu, který mi pomáhal, když jsem nebyl úplně psychicky v pohodě." přiznal Solskjaer.

 

" Mám tři milující děti a nejlepší ženu. Jim také musím poděkovat. Děkuji, děkuji vám mnohokrát." zakončil Ole Gunnar Solskjaer.

 

Za celou redakci Manutd.cz bych chtěl poděkovat Olemu za jeho věrnost našemu klubu. Díky Ole a hodně štěstí do normálního života.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.