Owen Hargreaves: Bude to boj s Chelsea

Owen Hargreaves si myslí, že se v nové sezóně o titul v anglické lize opět utká Manchester United s Chelsea.

 

Anglický reprezentační záložník věří, že Manchester United bude mít těžký úkol v obhajobě jak titulu v Premier League, tak v Lize Mistrů. Hargreaves očekává, že to bude opět tuhý boj a podle něj titul získá buď Manchester United, nebo londýnská Chelsea.

 

"Byl bych strašně moc šťastný, kdyby jsme zlepšili minulou sezónu, ale bude to velmi těžké. Chelsea se zlepšila. Tottenham taky bude silný, stejně tak jako Liverpool a Arsenal, i když ztratili několik hráčů. Bude to velmi zajímavá sezóna, ale jsem přesvědčen o tom, že se o titul budeme prát my a Chelsea", řekl Hargreaves.

 

Hargreaves také věří, že kádr United je připraven se stále zlepšovat.

 

"Jsem přesvědčen o tom, že můžeme být lepší. Cristiano Ronaldo je zraněný a Anderson je bude na OH, takže budeme muset začít sezónu bez nich, ale i přesto kádr vypadá dobře. Tato skupina je spolu už několik let, takže bychom se měli zlepšit a věřím, že to dokážeme. Gary Neville je zpět, což je velmi důležité, a když se podíváte na Wayne Rooneyho, čeho dosáhl už v 22 letech… Myslím si, že to bude jeden z klíčových hráčů Premier League v této sezóně", dodal anglický hráč.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.