Mladí ďáblové vítězí Lancashire Senior Cup!

Danny Drinkwater vstřelil v 87. minutě vítěznou branku mladých ďáblů v turnaji Lancashire Senior Cup. Ve finále Manchester United porazil Liverpool 3:2.

Zápas začal dobře a hned v 2. minutě vystřelil Rodrigo Possebon z 20 metrů.

Poté měl šanci útočník Liverpoolu Andras Simon, ovšem nedokázal dobře zakončit akci.

Ve 28. minutě vstřelil první branku United Tom Cleverley. Tom tak potvrdil svou skvělou formu. Asistenci si připsal Fraizer Campbell. Měl bych připomenout, že před necelým týdnem vstřelil Tom Cleverley branku Kaizeru Chiefs v rámci afrického turné.

Hráči United se ale z vedení neradovali dlouho, protože ve 40. minutě se pěknou střelou prosadil útočník Liverpoolu, Nathan Eccleston. Při této střele byl Ron-Robert Zieler bez šance.

První poločas skončil výsledkem 1:1 a hráči odešli do kabin. Na změnu stavu nemuseli fanoušci čekat dlouho, protože v 51. minutě se po krásné přihrávce od Fraizera Campbella prosadil David Gray a poslal opět Manchester United do vedení.

Zápas mohl být již rozhodnut, ale to by musel v 70. minutě trefit lépe míč Fraizer Campbell. Bohužel brzy přišla vyrovnávací branka z kopačky Jordi Brouwera, který se v 72. minutě nemýlil.

Když si již každý myslel, že o výsledku budou rozhodovat penalty, přišlo překvapení. V 87. minutě centroval z levé strany Tom Cleverley na Drinkwatera, který s klidme umístil míč do branky.

Zápas tedy skončil výsledkem 3:2 pro Manchester United a mladíci opět ukázali, že jsou dobrými a perspektivními hráči.

MANCHESTER UNITED – LIVERPOOL FC 3:2 (1:1)