Eagles: Fergie mi poradil, abych odešel

Chris Eagles řekl, že boss Manchesteru United, Sir Alex Ferguson, mu poradil, aby opustil United a přestoupil do Burnley. 

 

22 letý hráč přichází do Burnley za 1 milión liber, kde podepsal tříletou smlouvu. Důvodem transferu byly problémy s tím, že Eagles nastupoval do zápasů jen sporadicky.

 

Chris Eagles reprezentoval barvy Manchesteru United od 14. let. I přesto, že odehrál skvělé zápasy v Africe, kde vstřelil gól Kaizeru Chiefs a Portsmouthu, si myslí, že ve své kariéře by měl pokračovat v jiném klubu.

 

" Mluvil jsem se Sirem Alexem Fergusonem o mé budoucnosti, protože se mnou je již od 14 let." řekl Eagles, který byl již na hostování ve Watfordu, Sheffieldu Wednesday a v poslední sezóně hostoval také v NEC Nijmegen.

 

"Fergie řekl mým rodičům, že bude semnou pracovat a toto slovo dodržel. Řekl, že to bude velké rozhodnutí, protože s takovým talentem musím odejít tam, kde budu pravidelně hrát. Není pro mne dobré, kdžy sedím často na lavičce náhradníků." řekl Eagles.

 

" United musejí vítězit každý zápas a nebudou brát do týmu někoho, kdo nehraje pravidelně. Odchod do Burnley je pro mne těžký krok, ale doufám, že také dobrý. Jsem nadšen tím, jakou práci dělá v klubu manažer Owen Coyle, a proto doufám, že budu pravidelně hrát." přiznal Chris.

 

Chris Eagles také řekl, že jeho odchod nemá nic společného s případným odchodem Cristiana Ronalda do Realu Madrid.

 

Odchod Ronalda by znamenal, že Eagles by dostával daleko častěji svou šanci.

 

" Mohl jsem počkat, ale člověk nikdy neví, co se stane." dodal Eagles.

 

" Musím zapracovat na sobě a nedoufat, že někdo bude odcházet. Cristiano je skvělý hráč." zakončila nová posila Burnley.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.