Hargreaves očekává sezónu bez zdravotních potíží

Záložník Manchesteru United Owen Hargreaves doufá, že v nové sezóně se mu vyhnout zdravotní problémy.

 

Owen Hargreaves přišel do Manchesteru United minulé léto z Bayernu Mnichov poté, co většinu sezóny 2006/2007 v bavorském klubu kvůli zlomené noze zmeškal. Jeho první sezóna v Manchesteru byla opět zužována zdravotními komplikacemi a v lize odehrál pouze 16 utkání.

 

Nicméně i přesto má anglický reprezentant značnou zásluhu na tom, že United získali titul v Premier League i Lize Mistrů. V závěru sezóny dokonce nastupoval na pozici pravého obránce, kde si vedl skvěle.

 

27letý záložník si ale nemůže dovolit další zranění, jelikož konkurence ve středu zálohy je opravdu velká. Z tohoto důvodu Hargreaves neodcestoval s týmem do Jihoafrické republiky, aby zde podstoupil několik lékařských vyšetření a dostal řadu injekcí, aby byl na novou sezónu fit a doufá, že celý proces mu dovolí odehrát většinu utkání a nebudou jej zužovat žádné větší zdravotní problémy.

 

"Původní plán byl ten, že pojedu na turné, ale v minulé sezóně jsem měl vážné problémy a ty se teď v létě znovu objevily. Dostal jsem řadu injekcí. Mezi jednotlivými injekcemi je dost velká pauza, takže to zabere dost času. Lékařský tým věří, že jsme našli řešení a měl bych být celou sezónu fit. Pokud zmeškání jednoho nebo dvou přípravných utkání bude znamenat, že pak budu fit na dalších 50, tak to beru", řekl Owen Hargreaves pro The Sun.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.