Sir Alex Ferguson k utkání

Sir Alex Ferguson byl potěšen výhrou nad Orlando Pirates a výkonem mladíků, i když přiznává, že v druhém poločase Manchesteru docházel dech.

 

Do utkání proti Orlando Pirates nastoupili v základní sestavě mladí hráči jako např. Jonny Evans, Darron Gibson, Fraizer Campbell nebo Lee Martin, který nakonec zajistil svým gólem vítězství Manchesteru United 1:0.

 

"S výsledkem jsem spokojen. V první půlhodině jsme předváděli pěkný fotbal, s kterým mohu být spokojen – bylo zde hodně myšlenky, pohybu a rychlých přihrávek. Byli hodně agresivní, co se týkalo presingu a museli jsme být velmi rychlí, což nám může jenom pomoct. Po 30 minutách jsme trošku ztratili z pohybu, což se mladým hráčům stává. Přestali se koncentrovat. V defenzívě jsme se dopustili jedné nebo dvou chyb při protiútoku, byli hodně rychlí, ale nezakončili", řekl Sir Alex Ferguson.

 

Ferguson také pronesl pár povzbuzujících slov na adresu Lee Martina a Chrise Eaglese a je si jistý, že tito mladí záložníci mohou naplnit svůj potenciál tím, když budou pravidelně hrávat.

 

"Někteří fotbalisti nemají dostatek fotbalových zkušeností z této úrovně. Eagles a Martin byli pryč na hostování, Martin se v Sheffieldu United zranil a potřebuje hodně fotbalu, ale má hodně talentu a stejné je to s Eaglesem", dodal skotský manažer.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.