Ryan Giggs o turné v Jihoafrické republice

Záložník Manchesteru United Ryan Giggs připouští, že vítězství není v přátelských utkání až tak důležité, ale i tak by rád v úterním zápase proti Orlando Pirates vyhrál.

 

První zápas Manchesteru United na Vodacom Challenge proti Kaizer Chiefs skončíl remízou 1:1 poté, co na úvodní branku Jonathana Quatrey dokázal v druhém poločase odpovědět Chris Eagles. I kdyby Manchester další zápas proti Orlando Pirates prohrál, má zajištěnou účast ve finále turnaje. Záložník Red Devils Ryan Giggs ale uvádí, že by se do finále dostal rád podle zásluh.

 

"Výsledky tady v Jižní Africe neznamenají vše. Všeobecně, hlavně jde o tom, aby jsme zápasy odehráli bez zranění. Ale výhry jsou také důležité. Když jsme zde byli naposledy v roce 2006, tak jsme turnaj nevyhráli a rádi by jsme to letod napravili. Kromě toho, chce si zase co nejdříve zvyknout na vyhrávání zápasů", řekl Ryan Giggs pro MUTV.

 

34letý hráč uvedl, že si turné v Jihoafrické republice užívá i díky skvělé pohostinosti fanoušků.

 

"Jihoafrická republika je skvělá. Fanoušci jsou skvělí, tak jako všude jinde, kde Manchester United zavítá. Už jsem měl tu zkušenost, takže jsem věděl, co mám očekávat, ale je stejně pěkné, když dorazíte na letiště v osm hodin ráno a vidíte spoustu fanoušků, jak na vás čekají. Když jsme v pátek přistáli v Kapském Městě, fanoušci zpívali a tančili a přichystali nám skvělé přivítání. Určitě je skvělé být zde a máme před sebou ještě pár těřkých utkání", dodal zkušený záložník.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.