Park Ji-Sung se chce vyhnout zraněním

Záložník Manchesteru United Park Ji-Sung doufá, že v nové sezóně jej nebudou provázet zdravotní problémy poté, co musel kvůli zranění zmeškat podstatnou část minulé sezóny.

 

Jihokorejský záložník strávil na marodce devět měsíců poté, co si v březnu roku 2007 poranil koleno. Minulé léto musel podstoupit operaci kolene v USA, což mu zachránilo profesionální kariéru. Park Ji-Sung se vrátil po zranění do prvního týmu Manchesteru United v lednu tohoto roku a anglickému týmu pomohl k zisku dalšího titulu v Premier League i v Lize Mistrů.

 

27letý hráč kvůli zdravotním problémům nebude startovat na OH v Pekingu a bude pracovat na fyzičce poté, co jej opět zlobí bolavé koleno a po návratu do Anglie se podrobí vyšetření. Hráči Manchesteru United jsou nyní na turné v Jihoafrické republice a Park bude pracovat sám, dokud se hráči z Afriky nevrátí.

 

"Měl jsem dobrý odpočinek. Během následujícího roku přijde několik šancí. Důležité je, jak tyto šance uchopím. Nejdůležitější bude, abych na hřišti ukázal ze sebe to nejlepší. Bude důležité, abych se v následující sezóně vyhnul zraněním. Můj trénink bude naplánován podle toho, jak dopadnou lékařské testy", řekl Park Ji-Sung.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.