Manchester United odmítl nabídku za Fletchera

Roy Keane údajně učinil nabídku za záložníka Manchesteru United Darrena Fletchera, kterou ale anglický klub odmítl.

 

Lancashire Evening Post píše, že Sunderland nabídl za skotského reprezentačního záložníka 4 milióny liber, ale tuto nabídku Manchester United odmítl. Noviny píší, že Fletcher je jedním z klíčových hráčů, které by manažer Sunderlandu Roy Keane rád získal. Bývalý hráč United by tak chtěl pokračovat v nákupu hráčů Manchesteru United – už dříve získal Paula McShana, Danny Higginbothama, Phila Bardsleye, Dwighta Yorke a Liama Millera. Všichni tito hráči v minulosti hráli za Manchester United.

 

Darren Fletcher nedostává na Old Trafford dostatek herních příležitostí a v minulé sezóně nastoupil pouze k pěti utkáním za Manchester v Premier League. Je ale pravda, že část sezóny Fletcher chyběl kvůli zranění. V záloze Manchesteru je obrovská konkurence a pokud chce Fletcher pravidelně hrávat, bude muset odejít. Roy Keane by měl údajně přijít s novou vylepšenou nabídkou, která by měla činit 5 miliónů liber a za tuto sumu by už mohl být Fletcher na prodej.

 

Darren Fletcher za Manchester United celkem odehrál už přes 100 utkání a na svém kontě má také 36 zápasů za reprezentační tým, kde nastřílel celkem čtyři branky. Několikrát už také navlékl kapitánskou pásku.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.