Fulham by rád získal Louise Sahu

Fulham má údajně velký zájem o francouzského útočníka Manchesteru United Louise Sahu, který na Old Trafford pravděpodobně v létě skončí.

 

News of the World píše, že manažer Fulhamu Roy Hodgson má o francouzského útočníka velký zájem a právě Saha by měl anglickému týmu pomoci vystřílet klidný střed tabulky poté, co Fulham musel v minulé sezóně do poslední chvíle bojovat o udržení v Premier League. Útočnící Fulhamu v minulé sezóně selhali, když David Healey a Diomansy Kamara nastříleli v Premier League pouze devět branek.

 

A právě Saha by měl být pro Hodgsona řešením – zkušený útočník, který umí hrát také dobře hlavou a jeho cena by neměla být větší než 4 milióny liber. Francouzského útočníka v minulé sezóně opět provázely zdravotní problémy, kvůli kterým odehrál pouze 24 utkání, ve kterých vstřelil pět branek.

 

Pokud na Old Trafford dorazí z Tottenhamu bulharský útočník Dimitar Berbatov, Saha si bude určitě balit kufry a z Old Trafford odejde. O 29letého hráče mají zájem také Wigan, Bolton a Sunderland, ale Louis by si pravděpodobně zvolil Fulham, kde už v minulosti působil.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.