Sir Alex Ferguson k utkání

Sir Alex Ferguson uvedl, že zápas proti Kaizer Chiefs byl důkladným testem a bylo to přesně to, co hráči United potřebovali.

 

Manchester United nakonec s Kaizer Chiefs remizoval 1:1 poté, co v druhém poločase vyrovnal Chris Eagles.

 

"Bylo to velmi soutěživé, hlavně teda v druhém poločase – je to velmi dobrý tým a bylo zde několik pikantních zákroků. Ale to je druh zápasu, který potřebujeme. Řekli jsme, že chce do náši hry dostat tempo a rytmus a právě tyto utkání nám v tom pomůžou. Skórovali jsme z dobré akce, mohli jsme dokonce vyhrát, ale jsem spokojený", řekl Sir Alex Ferguson pro MUTV.

 

Ferguson také pochválil Chrise Eaglese, který se snaží prosadit do prvního týmu Manchesteru United a nedávno se jeho jméno spojovalo s odchodem do Burnley.

 

"Chris má hodně schopností, což je v našem týmu důležité a stále je ještě mladý. Neustále se zlepšuje a uvidíme, jak si do konce turnaje povede", dodal skotský boss.

 

Do utkání nemohli kvůli lehčím zdravotním problémům zasáhnout Rio Ferdinand, Mikael Silvestre a Michael Carrick. Ze hřiště navíc musel 20 minut před koncem Wes Brown, který dostal ránu do kotníku.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.