Manchester United dnes odletěl do Afriky

Manchester United dnes odletěl do Jihoafrické republiky, kde se zúčastní Vodacom Challenge.

 

Manažer Manchesteru United bere s sebou do Afriky celkem 21 hráčů, kteří se kromě turnaje v Jihoafrické republice představí také v Nigérii v přátelském utkání proti Portsmouthu.

 

První utkání je na programu 19. července proti Kaizer Chiefs – toto utkání se bude hrát v Kapském Městě. O tři dny pozdějí, 22. července, bude Manchester United hrát v Durbanu proti Orlando Pirates a nakonec 26. července se v Pretorii střetne s lepším z dvojice Kaizer Chiefs/Orlando Pirates. Své turné po Africe Manchester United zakončí zápasem 27. července proti Portsmouthu.

 

Manchesteru United budou na soustředění chybět hráči, kteří hráli v létě na EURU. Jedná se o Patrice Evru, Naniho, Van der Sara a Cristiana Ronalda, který je navíc stejně zraněný a fit bude až koncem září.

 

Chybí také brazilský záložník Anderson, který se chystá na OH v Pekingu, stejně tak jako čínský útočník Dong Fangzhuo. V kádru nejsou také útočník Louis Saha, a záložníci Owen Hargreaves a Park Ji-Sung. Posledně jmenovaný se nemůže zúčastnit kvůli poraněnému kolenu.

 

Kádr, který odletěl do Jihoafrické republiky:

 

Brankáři:
Ben Amos, Ben Foster, Tomasz Kuszczak

 

Obránci:
Wes Brown, Jonathan Evans, Rio Ferdinand, Gary Neville, John O’Shea, Mikael Silvestre, Danny Simpson, Nemanja Vidic

 

Záložníci:
Michael Carrick, Chris Eagles, Darren Fletcher, Darron Gibson, Ryan Giggs, Lee Martin, Paul Scholes

 

Útočníci:
Fraizer Campbell, Wayne Rooney, Carlos Tevez

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.