Pele vzkazuje Ronaldovi: Važ si svého kontraktu

Brazilská legenda Pele věří, že Cristiano Ronaldo by si měl vážit svého kontraktu v Manchesteru United a ne tvrdit, že je otrokem, když souhlasil s výroky prezidenta FIFA Seppem Blatterem.

 

Cristiano Ronaldo odmítl potvrdit či vyvrátit zprávy, podle kterých by měl z Old Trafford odejít do Realu Madrid. Prezident FIFA Sepp Blatter přirovnal situaci Cristiana Ronalda k modernímu otroctví, jelikož Manchester United nechce za žádnou cenu portugalského záložníka nechat odejít. Sám Cristiano Ronaldo s těmito výroky souhlasil, čímž si tak opět vysloužil na svojí adresu vlnu kritiky.

 

67letá legenda fotbalu Pele uvádí, že Cristiano Ronaldo by si měl vážit svého kontraktu, který s Manchesterem United podepsal minulý rok, a případný přestup by se měl uskutečnit až poté, co mu tato smlouva vyprší. Ronaldo si v Manchesteru vydělá týdně 120,000 liber.

 

"Otrokem jste tehdy, když pracujete bez smlouvy nebo když nedostanete zaplaceno. Pokud máte smlouvu, pak v každé práci ji musíte dodržet. Myslím si, že až mu smlouva vyprší, tak bude volný a budeme si moci jít kam bude chtít", řekl Pele.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.