Carlos Queiroz je novým trenérem Portugalska

Carlos Queiroz odchází z Manchesteru United a povede portugalskou reprezentaci, kde nahradí Luize Felipe Scolariho.

 

Nyní již bývalý asistent manažera Sira Alexe Fergusona přijal nabídku trénovat portugalskou reprezentaci poté, co Luiz Felipe Scolari povede od nové sezóny fotbalisty Chelsea. Carlos Queiroz s Portugalskem podepsal čtyřletou smlouvu a ve středu bude oficiálně představen jako nový trenér portugalské reprezentace.

 

"Carlos Queiroz je bezpochyby jeden z nejlepších portugalských trenérů a byl mojí první volbou, co se týkalo nového trenéra reprezentace. I když jsem s ním nikdy nepracoval, celou jeho kariéru jsem sledoval s obrovským zájmem a věřím, že jeho zkušenost byla důležitá na všech místech, kde pracoval, a i nyní bude důležitá, aby jsme dosáhli všichni úspěchu, který chceme. Učinili jsme velké usilí, aby jsme Carlose Queiroze získali, a uděláme pro něj vše, aby měl ty nejlepší podmínky", řekl Gilberto Madail, prezident portugalské fotbalové federace.

 

Carlos Queiroz je velmi rád, že povede národní tým Portugalska.

 

"Jsem velmi hrdý a pyšný, že mi bylo umožněno, abych se vrátil a sloužil své zemi. Je to velmi speciální výzva a práce, kterou by každý profesionál chtěl. Myslím si, že máme dost podmínek k tomu, aby jsme pokračovali ve skvělém obrazu naší země. První velký cíl je kvalifikovat se na MS 2010. Chtěl bych poděkovat Manchesteru United, že mi dovolil vrátit se do Portugalska", řekl Carlos Queiroz.

 

Manchester United by měl za 55letého trenéra získat kompenzaci okolo 2 miliónů eur.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.