Jak bude vypadat příprava Manchesteru UTD?

Pojďme se společně podívat, jak bude vypadat příprava Manchesteru United na novou sezónu…

 

Manchester United začne svojí předsezónní přípravu teď v sobotu 12. července, když se představí na Pittodrie Stadium, kde nastoupí v přátelském utkání proti bývalému týmu Sira Alexe Fergusona Aberdeenu. Zápas je oslavou 25. výročí Aberdeenu od zisku trofeje v Poháru Vítězů Pohárů. Tehdy Aberdeen vedl právě Sir Alex Ferguson.

 

Během příštího týdne Manchester United odletí do Jihoafrické republiky, kde se zúčastní turnaje Vodacom Challenge 2008. První zápas United odehrají v sobotu 19. července v Kapském Městě proti Kaizer Chiefs. O tři dny později, tedy v úterý 22. července se Manchester představí v Durbanu proti Orlando Pirates. Poslední zápas Manchester odehraje v sobotu 26. července v hlavním městě JAR Pretorii, kde nastoupí proti lepšímu z dvojice Kaizer Chiefs/Orlando Pirates.

 

Při cestě zpátky do Anglie se Manchester ještě zastaví v Nigérii, kde se v neděli 27. července v Abuje střetne s anglickým Portsmouthem.

 

Manchester se poprvé na Old Trafford představí v přátelském utkání proti Espanyolu, který je na programu v sobotu 2. srpna. V tomto utkání se oficiálně rozloučí legenda Red Devils Ole Gunnar Solskjaer s fanoušky United. Solskjaer ukončil fotbalovou kariéru v minulé sezóně kvůli zranění kolene a momentálně je hlavním trenérem rezervního týmu Manchesteru United.

 

O dva dny později, v pondělí 4. srpna, zavítá Manchester United do Peterborough, kde se střetne s týmem, který vede syn Sira Alexe Fergusona – Darren Ferguson.

 

O další dva dny později, ve středu 6. srpna, sehraje Manchester United poslední přípravný zápas – na Old Trafford změří své síly s Juventusem Turín.

 

Poslední zápas před startem Premier League Manchester United odehraje v neděli 10. srpna ve Wembley, kde se o pohár Community Shields střetne s Portsmouthem.

 

Červenec 2008     
 12. července, 16:00 Aberdeen V
 19. července, 15:15 Kaizer Chiefs N
 22. července, 20:35 Orlando Pirates N
 26. července, 15:15 Kaizer Chiefs nebo Orlando Pirates N
 27. července, 20:45 Portsmouth N
     
 Srpen 2008    
 2. srpna, 16:00  Espanyol Barcelona  D
 4. srpna, 20:45  Peterborough United  V
 6. srpna, 21:00  Juventus Turín  D
 10. srpna, 16:00  Portsmouth  N

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.