Ferguson: Nekoupíme více než jednoho hráče

1. července se otevře přestupový trh, ale manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson očekává, že získá pouze jednoho hráče.

 

Minulé léto Manchester United získal hned čtyři hráče, když na Old Trafford přišli Luis Nani ze Sportingu Lisabon, Anderson z FC Porto, Owen Hargreaves z Bayernz Mnichov a na dvouleté hostování přišel z West Hamu Carlos Tevez. Manažer United Sir Alex Ferguson neočekává tak rušné léto, co se týče přestupů a uvádí, že získá s největší pravděpodobností jenom jednoho hráče.

 

"Mistrovství Evropy snižuje přestupovou aktivitu. Když probíhají šampionáty, nic moc se nedá dělat. Nyní už je ale po mistrovství. Manažeři jsou zpátky ve svých klubech a pokud máte zájem, můžete začíst vést dialogy, ale nemyslím si, že koupíme více než jednoho hráče. Díváme se na jednu nebo dvě věci", řekl Sir Alex Ferguson.

 

"Lidé si myslí, že je v dnešní době lehké koupit hráče, ale není tomu tak, protože velkým problémem jsou především peníze. Fotbalové kluby, které mají ambice, nechtějí své nejlepší hráče prodávat, takže to není tak lehké, jak si myslíte a navíc máme sklon kupovat spíše mladší hráče", dodal skotský boss.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.