Gary Neville je připraven bojovat o místo v sestavě

Gary Neville ví, že stojí před jednou z největších výzev své fotbalové kariéry.

 

Anglický reprezentační obránce zmeškal celou minulou sezónu, když musel bojovat s několika vážnými zraněními poté, co si ke konci sezóny 2006/2007 poranil kotník.

 

Při Nevillově absenci jej na Old Trafford zastoupil Wes Brown, který se díky svým výkonům dokonce dostal do anglické reprezentace. Neville ví, že nyní bude muset v předsezónní přípravě tvrdě makat, aby se dostal zpátky do sestavy Sira Alexe Fergusona.

 

"Mám před sebou několik výzev a jedna z nich je dostat se zpátky do základní sestavy na úkor Wese Browna. Budu to mít ale těžké potom, co Wes předváděl v minulé sezóně. Řekl bych, že byl jedním ze dvou nebo tří nejvíce konzistentních hráčů. Celou sezónu byl skvělý a zasloužil si všech ten úspěch", řekl Gary Neville exkluzivně pro MUTV.

 

"Mohu mluvit o svých zranění, a že jsem byl mimo 12 měsíců, ale Wes měl v minulosti dvě vážná zranění křížových vazů a byl mimo hru 12 měsíců dokonce dvakrát. I když je Wes mladší než já, je mi skvělým vzorem, jak se po zranění dostat zpátky do týmu", dodal.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.