Newcastle se zajíma o Evanse

Jonny Evans nejspíše odejde, otázkou je kam?     V útrobách stadionu Old Trafford už hodně dlouho vědí o zájmu Sunderlandu o nadějného obránce Jonnathana Evanse. V posledních dnech ale mladý severoirský reprezentant přilákal zájem o něco většího klubu – Newcastlu United.

    Manažer "Strak" Kevin Keegan připravuje nabídku, která by měla překonat peníze, které nabízí práve "Černé kočky". Evans se v uplynulé sezóně zařadil mezi stavební kameny mužstva ze Stadium Of Light a také i díky němu se Sunderland udržel v Premier League. Roy Keane se ho snaží přetáhnout na trvalý přestup, ale nakonec se mu to možná nepovede.

    I přesto, že Jonny Evans je v očích Fergusona velkou nadějí do budoucna, tak si je mladý obránce vědom toho, že by se do sestavy "Rudých ďáblů" dostával pouze sporadicky a odchod do menšího klubu by jeho kariéře mohl jen pomoci.

    "King Kev" se pokusí Evanse přilákat na lukrativní plat a téměř jistým místem v základní sestavě Magpies pokud si udrží stejnou formu, jakou měl letos. Když se podíváme na obranu Newcastlu a na to množství inkasovaných branek (65, horší byl pouze Reading a Derby), tak je příchod nového obránce (obránců) jasná věc, otázka je jestli jeho tým posílí právě Jonny Evans.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.