Scholes ocenil své spoluhráče

Sir Alex Ferguson může být spokojený s obsazením ve středu pole, jelikož jeho tým má na tomto postu k dispozici Paula Scholese, Michaela Carricka, Owena Hargreavese, Darrena Fletchera a Andersona.

 

Nejstarším a nejzkušenějším z nich je Paul Scholes, který se vyjádřil pro Manutd.com na adresu svých spoluhráčů ve středu pole.

 

Michael Carrick

Je to týmový hráč, který dokáže skvěle přihrát. Dokáže uhrát míč na každém místě na hřišti a umí přihrát na krátší i delší vzdálenost. Má také dobrou techniku a dokáže vstřelit gól. Jak jse řekl, jeto velmi dobrý hráč.

 

Owen Hargreaves

Znal jsem Owena ještě před tím, než přišel do Anglie. Je velmi dobrým hráčem a jeho přihrávky jsou skvělé. V minulé sezóně nemohl ukázat své umění, protože byl často zraněný, ale když dostal šanci, tak ji využil.

 

Darren Fletcher

Všichni hráči ví, jakým skvělým hráčem je Fletch. Nemohl hrát ke konci sezóny, ale i tak United pomohl. Nikdy si nestěžuje, ale soustředí se na tréning a chce se co nejrycheji zase poprat o místo v sestavě. Dokáže hrát neuvěřitelně, což ukázal v zápase FA Cupu proti Arsenalu. Je úžasné, jakou má kondici.

 

Anderson

V minulé sezóně nám ukázal, že je perspektivním hráčem. Hodně hráčů potřebuje čas na to, aby se dobře adaptovalo na klimatické podmínky v Anglii, ale u něj to netrvalo dlouho. Dokáže hrát skvěle. Musím také říct, že má pouze 20 let a ještě se bude určitě zlepšovat.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.