Louis Saha se chce poprat o místo v sestavě

Útočník Manchesteru United Louis Saha popírá spekulace, podle kterých by měl z Old Trafford odejít a momentálně se soustředí na to, aby se dostal do co nejlepší kondice.

 

Budoucnost Louise Sahy je předmětem intenzivního spekulování. O služby francouzského útočníky prý stojí Bolton a AS Řím. Louis Saha přišel do Manchesteru United v lednu roku 2004 z Fulhamu, ale od té doby jej stále zužují zdravotní problémy, některé zranění dokonce byli vážnějšího charakteru.

 

Saha v minulé sezóně nastoupil pouze k pěti utkáním v Premier League, ale nyní přes léto chce Louis na sobě zapracovat, dostat se do nejlepší fyzické kondice, aby Siru Alexu Fergusnovi dokázal, že je stále platným hráčem pro United.

 

"Jsem fotbalista a doposud jsem nemohl hrát. Celé léto jsem na sobě pracoval. Blízko mého domu mám různá zařízení a pracoval jsem podle speciálního programu. Vím co chci – dostat se zpátky do dobré fyzické kondice", řekl Saha pro France Football.

 

"V Manchesteru mám smlouvu do roku 2010. Manažer mi zatím nic neřekl, ani o přestupu nebo hostování. Nic neskrývám. Říkám to znovu – musím hrát předtím než budu pomýšlet na cokoliv jiného. Nebudu nic předpovídat než budu vědět, co se mi přihodí", dodal 29letý útočník.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.