Číslo 7

V případě, že Cristiano Ronaldo odejde, tak zůstane volné magické číslo 7. The Sun vypsalo 7 jmen, které by v United mohli nosit číslo 7.

 

Robinho, 24 let, Brazílie

Současný klub: Real Madrid

Cena: 30 miliónů liber

 

Útočník, který často hraje na křídle. Dokáže vstřelit hezké branky a udivovat fanoušky. Je pravděpodobné, že by odešel, kdyby Cristiano Ronaldo přišel do Realu Madrid.

 

Ricardo Quaresma, 24 let, Portugalsko

Současný klub: FC Porto

Cena: 20 miliónů liber

 

Oblíbenec fanoušků portugalského mistra. Jeho neuvěřitelná technika je jeho hlavní zbraní. Po nepovedeném angažmá v Barceloně je považován za jednoho z nejlepších křídelníků v Evropě.

 

Ronaldinho, 28 let, Brazílie

Současný klub: FC Barcelona

Cena: 10 miliónů liber

 

Ztracený talent, nebo živoucí legenda? Těžko charakterizovat hráče, který mohl v roce 2003 přijít na Old Trafford. Teď má o Ronaldinha zájem i rival, Manchester City.

 

Dimitar Berbatov, 27 let, Bulharsko

Současný klub: Tottenham Hotspur

Cena: 25 miliónů liber

 

Jeden z nejlepších útočníků v Premier League. Po eventuálním odchodu Ronalda by byl hlavním mužem, který by měl střílet branky. Je v nejlepších věku.

 

Samuel Eto’o, 27 let, Kamerun

Současný klub: FC Barcelona

Cena: 20 miliónů liber

 

Útočník, který je geniální a produktivní. Říká se, že zhoršuje atmosféru v kabině FCB. V tuto chvíli má zdravotní problémy. Nedá se ale říct, že by neměl talent.

 

Franck Ribery, 25 let, Francie

Současný klub: Bayern Mnichov

Cena: 25 miliónů liber

 

Hvězda Bayernu a francouzské reprezentace už dva roky drží skvělou formu. Franck je porovnáván se Zidanem. Hraje skvěle na křídle i uprostřed zálohy. Kompletní hráč.

 

Deco, 30 let, Portugalsko

Současný klub: FC Barcelona

Cena: 12 miliónů liber

 

Z velké trojky Barcelony je tento hráč na prodej. Nejlepší léta má již za sebou. Touží po něm také Chelsea. I přesto se o něj zajímá také Manchester United.

 

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.