Potvrzeno! Patrice Evra podepsal nový kontrakt

Patrice Evra podepsal s vítězem Premier League i Ligy Mistrů nový čtyřletý kontrakt.

 

Francouzský reprezentační obránce přišel do Manchesteru United v lednu roku 2006 z AS Monaco a časem ukázal, jaký Sir Alex Ferguson udělal skvělý nákup za 5,5 miliónů liber. Současný kontrakt měl hráči na Old Trafford vypršet příští rok.

 

Dnes ale Evra zpečetil svojí další budoucnost v Manchesteru, když podepsal nový čtyřletý kontrakt a odradil tak případné zájemce o jeho služby. Evra by měl tak v United působit minimálně do roku 2012. Sir Alex Ferguson je nadšený, že obránce podepsal nový kontrakt a uvádí, že Patrice může být v budoucnu ještě lepší.

 

"Patrice byl klíčovým hráčem našeho týmu v posledních dvou letech, kdy jsme byli dost úspěšní. Vypracoval se na jednoho z nejlepších levých obránců na světě a jeho osobnost pomohla tomu, že na Old Trafford panuje úžasný týmový duch", řekl Sir Alex Ferguson.

 

Patrice Evra, který je momentálně s francouzskou reprezentací na EURU, také vyjádřil své potěšení, že mohl prodloužit kontrakt.

 

"Je to čest a potěšení být součástí tak fantastického klubu a pracovat pod Sirem Alexem Fergusonem a jeho personálem. United je něco víc než klub – je to rodina a jsem hrdý na to, že jí mohu být součástí a to je také důvod, proč jsou pro mne první volbou", řekl nadšený Patrice Evra.

 

"Když jsem zde přišel, tak jsem říkal, že jsem zde přišel nejenom hrát, ale také vyhrávat a United je to nejlepší místo k realizování mého snu. Je to privilegium hrát před našimi skvělými fanoušky a jsem si jistý, že úspěch, který jsme vydřeli v posledních dvou sezónách, potvrzuje historii tohoto klubu", dodal.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.