Rio Ferdinand o budoucím odchodu Fergusona

Rio Ferdinand věří, že rozhodnutí Sira Alexe Fergusona skončit na lavičce United do tří let neovlivní morálku a touhu na Old Trafford.

 

Ferguson nedávno uvedl, že má v plánu do tří let na lavičce Manchesteru United skončit a chce se uchýlit do klidného důchodu. Obránce United Rio Ferdinand ale ví, že až Ferguson odejde, bude to mít na všechny lidi spojené s Manchesterem veliký dopad. Anglický obránce ale slibuje, že i bez Fergusona bude klub hladový po úspěchu a hráči ze sebe budou vydávat maximum.

 

"Až ten den přijde, bude to velká ztráta, o tom není pochyb. Ale dokud se tak nestane, nebudu na to myslet. Vše, na co teď myslím, je to, že máme skvělého manažera, a ne na to, co bude, až zde za dva či tři roky nebude. Nebudu se příští sezónu dělat starosti s tím, jestli odejde. Doufám, že se tím nebude zabývat ani zbytek mužstva", řekl Rio Ferdinand pro The Sun.

 

"Je to ten nejlepší manažer, který kdy v britském fotbalovém klubu působil. Vyhrál vše, co se dalo a je skoro nenahraditelný. Ten, kdo se jej bude snažit nahradit, to bude mít velmi těžké. Manažer položil dobré základy a nevidím důvod, proč by měl Manchester po jeho odchodu upadat", dodal anglický obránce.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.