Ramon Calderon: Nechceme s United začít konflikt

Prezident Realu Madrid Ramon Calderon zdůraznil, že španělský klub nechce vyprovokovat konflikt s Manchesterem United ohledně zájmu Cristiana Ronalda.

 

Manchester United Real Madrid varuje, že celou záležitost ohledně chování španělského mistra v souvislosti s Cristianem Ronaldem, předá FIFA. Manchester tvrdí, že snaha Realu Madrid získat Ronalda je totálně nepřijatelná a už dále nebude tolerovat to, jak se španělský tým snaží portugalského hráče zviklat, aby přestoupil na Pyrenejský poloostrov.

 

Prezident Realu Madrid Ramon Calderon ale celou situaci uklidňuje a uvádí, že Real Madrid plně respektuje, že United nechtějí svojí hvězdu prodat.

 

"Nezasahovali jsme do smluvní dohody Manchesteru United s Cristianem Ronaldem. Je nám líto, že Manchester United – klub, s kterým máme skvělé vztahy – je na nás naštvaný, protože Real Madrid s tímto aspektem nemá nic společného. Chci si toto s ním vyjasnit a zaručit mu, že nechceme ovlivňovat žádné jeho hráče. Nechceme zničit naše skvělé vztahy. Nechceme začít žádný konflikt. Jestliže klub nechce prodat hráče, proč bychom jsme trvali na tom, aby nám ho prodali?", řekl Ramon Calderon pro Sky Sports News.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.