Hull City chce Fraizera Campbella natrvalo

Manažer Hull City Phil Brown by rád z Manchesteru United získal natrvalo útočníka Fraizera Campbella poté, co anglický tým postoupil do Premier League.

 

Anglický útočník strávil skoro celou sezónu na hostování v Hull City a výraznou měrou pomohl týmu k postupu do nejvyšší anglické soutěže. Celkem Campbell nastřílel 15 branek a v sobotu přihrál na rozhodující gól Deanu Windass, který rozhodl o tom, že Hull City porazil ve finále play-off o Premier League Bristol City 1:0. Manažer Hull City Phil Brown nyní bude jednat se Sirem Alexem Fergusonem o možném přestupu Campbella na KC Stadium.

 

"Budu jednat se Sirem Alexem Fergusonem. Nevím, zda Fraizer zůstane, bude to záležet na rozhodnutí manažera týmu vítěze Ligy Mistrů. Je patrné, že to je velký talent a chceme ho udržet, ale i kdybychom měli peníze na jeho koupi, nebude to záležet na mě", řekl Phil Brown.

 

"Je na vrcholu seznamu případných posil a hráčům, kteří nám vybojovali postup do Premier League jsem slíbil, že dostanou svoji šanci. Máme dobré jádro, ale budeme muset tým zlepšit posilami jak na hřišti, tak i mimo něj", dodal manažer.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.