Ferguson bude v United maximálně ještě tři roky

Sir Alex Ferguson uvedl, že do tří let chce na lavičce Manchesteru United skončit.

 

Sir Alex Ferguson pokračoval v této sezóně ve svých úspěších, když Manchester United dovedl k zisku titulu v Premier League i Lize Mistrů. Skotský manažer kdysi oznámil, že skončí po sezóně 2001/2002, ale v únoru roku 2002 své rozhodnutí změnil a zůstal v klubu i v dalších sezónách. Ferguson, kterému je 66 let, ale nyní uvedl, že na lavičce United skončí do tří let, než mu tedy bude 70.

 

"Až mi bude 70 let, určitě už nebudu manažerem United. Určitě. Tím jsem si jistý. United povedu ještě maximálně tři roky, opravdu maximálně tři roky. Přišla doba, abych si našel čas také sám pro sebe. Moje manželka stárne a musím o tom přemýšlet. Myslím si, že si zaslouží, abych se ji věnoval více. Čím jste starší, tím více se cítíte ohledně tohoto provinile", řekl Ferguson.

 

"Co bych chtěl ještě v životě dělat je cestovat a navštívit místa, kde jsem ještě nebyl. Rád bych odjel do USA, kde bych strávil tak tři nebo čtyři měsíce. Stále ale budu ve spojení s United. Doufám v to, protože máme skvělé vztahy. Není šance, že bych byl z klubu vyhozen. Bude to záležet na mě, kdy odejdu a David Gill je s tím spokojen", dodal skotský boss.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.