Kieran Lee přestupuje do Oldhamu Athletic

Obránce Manchesteru United Kieran Lee přestupuje do Oldhamu Athletic.

Anglický obránce, který byl v posledních letech klíčovým hráčem rezervního týmu Manchesteru United, strávil druhou půlku letošní sezóny na hostování v anglickém fotbalovém klubu Queens Park Rangers. Zatímco byl Manchester United v Moskvě, podepsal 19letý hráč dvouletou smlouvu s anglickým týmem Oldham Athletic, kde odchází zadarmo.

"Klub vzal několik mladých hráčů do Moskvy, aby viděli finále Ligy Mistrů, ale já jsem místo toho jel do Oldhamu, kde jsem podepsal smlouvu. Byl to jeden z mých cílů podepsal smlouvu s místním klubem a když se ozval Oldham, bylo to pro mne ideální. Snad zde odehraju dost utkání", řekl Lee na oficiálních webových stránkách Oldhamu.

Kieran Lee za první tým Manchesteru United odehrál tři utkání a v sezóně 2006/2007 vstřelil v prodloužení vítězný gól proti Crewe Alexandra v Carling Cupu.