Saha: Finále může být můj poslední zápas

Sir Alex Ferguson uvedl, že Louis Saha by mohl příští týden rozhodnout finále Ligy Mistrů, ale francouzský útočník se obává, že to bude jeho poslední zápas v dresu United.

 

Louis Saha má vleklé zdravotní problémy a od letošního roku nastoupil pouze v sedmi zápasech Premier League. Útočníka trápí hlavně problémy s kolenem a kolenní šlachou a útok United je bez něj oslaben.

 

Sir Alex Ferguson proto již dříve uvedl, že chystá v létě získat nového útočníka. Ferguson francouzského útočníka obdivuje a ve finále Ligy Mistrů by se měl objevit na lavičce náhradníků a to i přesto, že ještě není zcela v plné kondici.

 

Manchester by mohl pro novou sezónu získat útočníky jakou jsou Benzema, Huntelaar, Luis Fabiano či Berbatov a Louis Saha se obává toho, že anglický klub bude muset opustit.

 

"Budoucnost není v mých rukou. Vím, že by to mohl být můj poslední zápas a rozumím tomu, že chce manažer získat dalšího útočníka. Nejdůležitější je ale vyhrát Ligu Mistrů a možná to věci změní. Tuto sezónu jsem cítil, že musím něco dokázat, ale můj zdravotní stav mi to neumožnil", řekl 29letý francouzský útočník.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.