Ronaldo chce být v příští sezóně ještě lepší

Hráč Manchesteru United Cristiano Ronaldo doufá, že v příští sezóně nastřílí 50 branek.

 

Portugalský reprezentant nastřílel v této sezóně celkem 41 branek a výraznou měrou tak pomohl Manchesteru k zisku titulu v Premier League. Včera hráč také získal cenu od fanoušků a také samotných hráčů, kteří jej zvolili nejlepším hráčem roku. Ronaldo také získal cenu pro nejkrásnější branku sezóny – tou se stal jeho přímý kop v utkání proti Portsmouthu. V příští sezóně se ale bude hráč snažit být ještě lepší.

 

"Padesát branek? Nevím. Pokusím se být nejlepší. Důležité je, abych hrál dobře a pokud přijdou branky, je to jenom dobře", řekl Ronaldo.

 

"Někdy ani nemáte slova, aby jste popsali, jaké je to být mistrem. Je to úžasné. Byl bych radši, kdyby jsme mohli oslavovat přímo na Old Trafford, protože atmosféra zde by byla skvělá, ale vyhráli jsme na JJB Stadium a je skvělé, že jsme šampióny. Jsem moc šťastný a hrdý", říká hráč na oslavy titulu.

 

"Nemyslím si, že jsem se zlepšil jenom v této sezóně. Snažím se být lepší každým rokem. Nyní jsem lepší než před pěti roky. Když hrajete v tom správném klubu a se správnými hráči, poté se celou dobu zlepšujete. Tato sezóna byla pro mne skvělá, protože jsem nastřílel spoustu branek, tým hrál skvěle, vyhráli jsme Premier League a jsme ve finále Ligy Mistrů", dodal portugalský záložník.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.