Preview 38. kola: Wigan Athletic

Nadešla chvíle pravdy. Neděle 11. 5 – poslední kolo Premier League, po kterém budeme znát nového krále Anglie. Manchester United  musí vyhrát na JJB Stadium s Wiganem Athletic, aby se stal po sedmnácté v historii vítězem Premier League. Takže GO, GO UNITED !

 

Záložník Wiganu Kevin Kilbane opět nebude hrát v ligovém zápase, protože je stále zraněný. Steve Bruce má rovněž problémy s Mario Melchiotem a Erikem Edmanem, kteří se objeví pouze na tribuně.

 

Útočník Manchesteru United Wayne Rooney se objeví v sestavě po zranění. Jeho start od prvních minut je nepravděpodobný, ale v druhém poločase by se na hřišti objevit mohl.

 

Rovněž Nemanja Vidic je připraven na Wigan, díky čemuž může tým United nastoupit s Wesem Brownem na pravé straně obrany.

 

Wigan Athletic: Kirkland, Taylor, Scharner, Boyce, Valencia, Brown, Palacios, Koumas, Bent, Heskey, King, Sibierski, Skoko, Pollitt, Bramble, Figueroa, Hagen, Aghahowa, Olembe.

Manchester United: Van der Sar, Kuszczak, Foster, Neville, Hargreaves, Brown, Ferdinand, Vidic, Pique, O’Shea, Evra, Silvestre, Ronaldo, Fletcher, Carrick, Scholes, Anderson, Giggs, Park, Tevez, Rooney.

 

Omlouvám se za to, že tento článek není úplně z těch nejdelších, ale všichni již určitě nervozně očekáváme odpolední zápas a ani já nejsem vyjímkou, což znamená, že na delší článek se ani soustředit nemohu. Díky za pochopení.

 

Můj tip: 1:2

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.