Darren Fletcher je připraven na pomstu

Darren Fletcher uvádí, že pokud Manchester vyhraje Premier League, výrazně to zvětší šance United porazit ve finále Ligy Mistrů Chelsea.

 

V neděli se rozhodne, kdo se stane králem Premier League v sezóně 2007/2008. Manchester United se střetne s Wiganem, zatímco Chelsea na Stamford Bridge přivítá Bolton. Lepší výchozí pozici mají v United, jelikož mají lepší skóre.

 

"Pokud vyhrajeme ligu, poté nám to dává větší sebevědomí do finále Ligy Mistrů. Porazit v lize Chelsea a obhájit loňský titul by nám dodalo hodně důvěry a jistoty. A něco Chelsea dlužíme. Loni jsme prohráli ve finále FA Cupu a nedávno jsme také prohráli zápas na Stamford Bridge", řekl Darren Fletcher.

 

"Zápas s Wiganem nebude lehký. Už hodně toho bylo řečeno o kvalitě trávníku na stadionu, což nesedí našemu stylu hry. To jsou ale věci, s kterými se musíte vypořádat. Hrajete venku na suchém trávníku, který nebyl zastřižen a udělají tak až po konci utkání. To jsou všechno věci, které dělají zápasy hrané venku těžší. Ale už jsmě několikrát byli v takové situaci a máme spoustu kvalitních hráčů, kteří jsou velmi zkušení a zvládnou to", dodal skotský záložník.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.