Ryan Giggs varuje před zápase s Wiganem

Ryan Giggs varuje své spoluhráče z Manchesteru United před nedělním utkáním s Wiganem, že domácí hráči jim nedají titul zadarmo.

 

Manchester United odcestuje do Wiganu s vědomím, že pokud se mu podaří tým vedený Stevem Brucem porazit, obhájí ligový titul bez ohledu na to, jak dopadne utkání mezi Chelsea a Boltonem. Manchester i Chelsea mají stejně bodů a bude tak muset rozhodnout neděle. V případě rovnosti bodů na tom bude ale lépe Manchester, který má mnohem lépší skóre. Podle papírových předpokladů by měl Manchester utkání vyhrát, ale Wigan v této sezóně ukázal, že umí sebrat body týmům jako jsou Arsenal, Liverpool nebo Chelsea a proto Ryan Giggs své spoluhráče varuje, aby zápas nepodcenili a dali do něj vše.

 

"Máme to ve svých rukou, o nic víc žádat nemůžeme. Bude to těžké utkání. Wigan má několik dobrých hráčů. Ukázali to v zápase proti Chelsea, s kterou uhráli remízu. Nás ale nezajímá, co bude s Chelsea, máme vše ve svých rukou. Musíme být profesionálové a zvládnout svoji práci", řekl Ryan Giggs pro MUTV.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.