Ryan Giggs je blízko překonání rekordu

Pokud Ryan Giggs nastoupí v následujících dvou utkání Manchesteru United, překoná rekord Sira Bobbyho Charltona v počtu odehraných utkání za anglický tým.

 

Sir Bobby Charlton začal svojí fotbalovou kariéru v Manchesteru United v roce 1973 a od té doby za tento anglický tým odehrál celkem 758 utkání. Ryan Giggs v dnešním utkání proti West Hamu odehrál svůj 757. zápas v dresu Red Devils a pokud nastoupí v následujících utkání proti Wiganu a Chelsea, ve finále Ligy Mistrů, překoná rekord Sira Bobbyho Charltona v počtu odehraných utkání za United. Zkušený záložník je pyšný na to, že pravděpodobně překoná rekord Sira Bobbyho Charltona, ale důraz klade hlavně na to, aby Manchester v této sezóně uspěl jako celek.

 

"Více se soustředím na to, abychom příští týden vyhráli Premier League a potom i Ligu Mistrů. Zatímco hraji, tak pro mne osobní rekordy nemají velkou váhu. To jsou věci, na které se budu dívat, až s fotbalem skončím. Momentálně se soustředím na to, abychom získali trofeje", řekl Ryan Giggs pro MUTV.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.